USŁUGI

AGENCJA ARTYSTYCZNA POWSINOGA to firma bazująca na dobrych praktykach w biznesie. Współtworzy ambitne wydarzenia. Specjalizuje się głównie w trudnych sprawach. I nie tylko!

Założycielem agencji oraz właścicielem zastrzeżonej nazwy marki POWSINOGA jest niejaki Michał Tadeusz Gajewski, związany hobbystycznie z branżą od 1998, profesjonalnie od 2008 roku.

W portfolio m.in. koordynacja działań promocyjnych, bookingowych oraz produkcyjnych dla klubu Lizard King w Toruniu w latach 2010-2018, współpraca przy takich imprezach jak LULU Mariusza Lubomskiego, Transgresje, Eklektik Session czy Drums Fusion. Do tego wszystkiego owocne doświadczenia koncertowe ze swoimi idolami z młodości, czyli: Variete, Lao Che, John Porter ...

Jako menedżer Artystów, promotor czy producent koncertowy na przestrzeni ostatniej dekady brał udział w wielu wydarzeniach, których ilość oscyluje wokół tysiąca. W roli producenta wykonawczego koordynował realizację kilku albumów muzycznych, m.in. pod patronatem MySpace Polska projektu „Otwarta Sztuka Dla Ludu” z beskidzką grupą Czerwie, debiutancką płytę toruńskiego zespołu Disparates pt. „Fafaberie” - pod patronatem Polskiego Radio czy ostatni krążek pt. „Nowotworzenie” z kolektywem Gribojedow, z którym odebrał również tytuł „Toruński Zespół Roku 2018”.

Ja to My! W dalszej części opis w liczbie mnogiej. Przecież nic nigdy samo się nie zadzieje!

Współpracujemy z instytucjami kultury, fundacjami i artystami, agencjami oraz innymi zajawkowiczami. Angażujemy się przede wszystkim przy akcjach wspierających sprzedaż oraz umacniających pozytywny wizerunek, czyli działamy w szeroko pojętej reklamie i produkcji wydarzeń kulturalno-rozrywkowych oraz przy sprzedaży biletów nań.

Mamy podpisane umowy, wypracowane schematy współpracy z 8 wiodącymi systemami w kraju: biletyna.pl, kupbilecik.pl, ebilet.pl, ticketmaster.pl, goout.pl, empibilety.pl.

Byliśmy podwykonawcami kreatywnymi przy dużych produkcjach dla takich potentatów z branży jak: Agencja Live, Centrum Klubowe Stodoła, Agencja Walk oraz wielu innych firm w kraju.

Zakres usług obejmuje działania w szeroko pojętej reklamie i produkcji wydarzeń:

MARKETING – łączę różne obszary wykorzystując i miksując narzędzia budowania oczekiwanego efektu, gdzie liczy się wyrazista identyfikacja, historia i język komunikacji, obsługuję social media, aplikacje do edycji fotografii i grafiki, wideo w sposób sprawny, zarządzam stronami www i serwerami ftp, robię zdjęcia, obsługuję aplikacje Google Moja Firma, Facebook Ads jak i wiele innych.

COPYWRITING – wymyślam nazwy, hasła, zajawki i dłuższe przekazy, patentuję i kreuję zdrową, przejrzystą atmosferę przy powstawaniu projektów

ZARZĄDZANIE – koordynacja projektów, współpraca z kontrahentami przy złożonych zleceniach

ANALITYKA – badam, doradzam, konstruktywnie krytykuję, raportuję w sprawach najwyższej wagi

DORADZTWO – pomagam, uczę pracy z ludźmi mediów, reprezentuję, kojarzę

KOMUNIKACJA – zarządzam informacją, motywuję, wdrażam, reaguję

PRODUKCJA – kompleksowa organizacja wydarzeń wszelkiego typu

Ostatnim sukcesem jest otrzymanie tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 w dziedzinie kultury za organizację cyklu ekskluzywnych koncertów w Teatrze Letnim w Ciechocinku. W plebiscycie zorganizowanym przez Polska Press Grupa, czytelnicy Gazety Pomorskiej, Expressu Bydgoskiego oraz Toruńskich Nowości oddali swoje głosy w zdecydowanej większości na projekt WPIERNICZ. Jest to rozwijające się w sposób zrównoważony mobilne centrum kultury i tytuł wydawniczy, ale przede wszystkim blog traktujący w sposób humorystyczny o miejscach, ludziach, wydarzeniach... Case Study z realizacji tego eksprymentu: pobierz | zobacz << tutaj ]

Do Waszych usług

youtube.com/powsinoga

facebook.com/powsinoga

instagram.com/powsinoga_art