KAMIL CZESZEL


Gatunki muzyczne: blues świeża krew one man band rock wokalista

  KAMIL CZESZEL

  Playlista w wybranymi nagraniami
  Wokalista o niezwykle mocnym i pięknym głosie wykonujący popularne utwory z kanonu polskiego rocka, popu i bluesa. Z wieloma sukcesami na koncie!

  Od urodzenia zmaga się z porażeniem dziecięcym kończyn dolnych, dlatego do dziś korzysta z różnego rodzaju rehabilitacji aby móc robić to co kocha.

  Mimo przeciwności losu ciągle zmierza pewnie przed siebie. Na wydarzenia dojeżdza osobiście prowadząc samochód, prowadzi działalność gospodarczą. Prawdziwy bohater! 

  Jest w trakcie przygotowań do nagrań autorskich piosenek. Z tego też powodu uruchomił akcję crowdfoundfingową na zrzutka.pl, oraz często występuje aby zarobić na swoje Marzenie Życia!  

  Czas występu "Marzenie Życia" max. do 45 minut, w razie potrzeby dojazd z własnym nagłośnieniem, rachunek vat23. Niezbędne pliki do pobrania wyżej.

  Jego występy są pełne energii, optymizmu i nostalgii. Z wielką radością podzieli się tym na Państwa wydarzeniach. 

  “Jestem Kamil. Urodziłem się i mieszkam w pięknym mieście Toruniu. Bywają dni gdy ciężko iść, lecz dusza moja zawsze wzlatuje wysoko. Bo to co kocham, to śpiew. Wszystkie utwory, które śpiewam są dla mnie ważne, przejmujące, uduchowione. Są bardzo bliskie memu sercu i przyjazne dla ucha. Chcę śpiewać dla jak najszerszej publiczności - dla fanów, entuzjastów, romantyków, dla wszystkich którym w duszy gra i śpiewa. I tym śpiewem chciałbym się podzielić, wydając własną płytę.” 

  Występował w licznych programach, konkursach i festiwalach, otrzymując nagrody i wyróżnienia. 

  W programie "Mam Talent" (2016 r.) wykonał utwór Czesława Niemena "Jednego serca". Na Przystanku Woodstock w 2017 roku zaśpiewał tę piosenkę z Anią Rusowicz podczas koncertu "Flower Power". W telewizyjnej "Szansie na sukces" w 2019 r. z udziałem Jana Borysewicza, gitarzysty i lidera Lady Pank, oraz współtwórcy tego zespołu – tekściarza Andrzeja Mogielnickiego zaśpiewał piosenkę "Bo tutaj jest jak jest, za co otrzymał wyróżnienie. Jest także laureatem Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, organizowanego przez Fundację Anny Dymnej. Wygrał Festiwal piosenką "Ślepa miłość" i to otworzyło mu drogę do Opola.  Na festiwalu Opole 2020: Debiuty walczył o nagrodę im. Anny Jantar. I wygrał z autorską piosenką pt. “Burze”. 

  Następujący repertuar wyśpiewuje w akompaniamencie profesjonalanych podkładów do utworów:  

   1. Nie mogę Ci wiele dać - Perfect  2. Whisky - Dżem 3. Przeżyj to sam - Lombard  4. Masz przewrócone w głowie - Andrzej Zaucha 5. Sen o Wiktorii - Dżem 6. Sen o warszawie - Czesław Niemen  7. Jednego serca - Czesław Niemen 8. Życia mała garść - Krzysztof Krawczyk 9. Szczęśliwego NY - Artur Gadowski 10. Za szkłem - Bracia Cugowscy  11. List do M. - Dżem 12. Wierzę w lepszy świat - Bracia Cugowscy 13. Nie wiem skąd wieje wiatr - Grzegorz Markowski  14. Dziwny jest ten świat - Czesław Niemen 15. Burze - utwór autorski - zwycięzca opolskich debiutów 2020 

  Jego głos doceniło również Miasto Toruń. W roku 2021 został laureatem nagrody Prezydenta Miasta Torunia w kategorii "Człowiek Kultury roku 2019". 

    


  CZERWIE
  CZERWIE
  SEBASTIAN ZAWADZKI
  SEBASTIAN ZAWADZKI