MYASTA

Playlista w wybranymi nagraniami
Zachęcamy do rezerwacji występów na: festiwale i inne imprezy plenerowe jak dni miast, juwenalia oraz eventy firmowe i okolicznościowe: agencja@powsinoga.com | (0048) 694 811 118 | Gwarantujemy nie tylko pełną obsługę promotorsko-producencką, ale też "to coś" czego nie zaoferują inni... Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości!   
 
Orkiestra łączy w sobie pozytywne reggae z takimi stylami jak dancehall, raggamuffin, rap, ska, rock, alternatywa. Muzycznie przenikają do wnętrza odbiorcy, wprawiając go w harmoniczny trans. Na koncertach potrafią zadowolić najbardziej wymagających słuchaczy. 
 
Zespół przez 5 lat istnienia występował m.in. na takich festiwalach jak Reggae na Piaskach, Zgrzytowisko, Stacja Cooltura, Ostoya Festival, CSW Reggae Festival.  Niewątpliwie największym sukcesem zespołu jest wydanie debiutanckiego albumu Na Dobrym Kursie nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia, pokonując w konkursie Radiowej Czwórki ponad 300 artystów z całego kraju. Do pozostałych osiągnięć należy zwycięstwo w Młodej Reggaeneracji w ramach Sulęcin Reggae Festival; drugie miejsce w konkursie Open Music w Brodnicy czy zdobycie Dzikiej Karty głosami publiczności na Reggaenwalde Festival w Darłówku. Koncertując w całej Polsce dzielili już scenę z takimi artystami jak Red Lips, Margaret, Grubson, Bednarek, Mesajah, Tabu, Sidney Polak czy Koniec Świata. 
 
Skład zespołu tworzy obecnie ośmiu muzyków na co dzień zamieszkujących Chełmno, Bydgoszcz i Toruń - Kujawy i Pomorze reprezentują:
 
Michał"Majki"Kowalski -wokal
Mariusz Mitura - perkusja
Dominik Gryń - bass
Szymon Kubiak - gitara
Adam Kowalski - puzon
Paweł Nowicki - trąbka
Tomek Stachowicz - instrumenty klawiszowe
Marcin Pankowski - perkusjonalia, elektronika
 
Posłuchaj sobie MYASTA na SPOTIFY

SEBASTIAN ZAWADZKI
SEBASTIAN ZAWADZKI